Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Návod - Detail úkolu

Úkol - Boj o moc
Anglický název: Power strugle

Lokace: Tábor banditů
Zadá: Sam / Rachel
Kapitola: 1

Podle toho, zda promluvíte o Brogarovi poprvé se Samem nebo s Rachel, dostanete úkol od jedné z těchto NPC. Jde o to, že Brogar dělá v táboře až velké lokty. Sama, hlavního lovce, poslal řezat dřevo. Je potřeba dát Brogarovi trochu za vyučenou.

Splnění tohoto úkolu je poněkud komplexnější záležitost. Musíte se o Brogarovi dozvědět co nejvíce informací. Promluvte tedy zejména s Brogarem, dále pak se Samem, Hawkinsem a Luisem. Každý vám řekne nějakou informaci, o kterou se můžete podělit i s Rachel. Po splnění úkolu Protection money in the bandit camp pak budete mít dost důkazů na to, abyste Brogara mohli naprášit Donovi. Promluvte s Rachel, která chce, abyste Brogarovi pohrozili, což také udělejte. Pokud jste Brogara už předtím zmlátili v aréně, úkol je splněn hned, pokud jste s ním ještě nebojovali, budete muset tuto nezbytnou formalitu vyřešit.

Tak či tak, nezapomeňte pak váš úspěch oznámit Rachel. Za odměnu vám dá trochu zlata a také vám daruje Brogarovu chatrč, ve které nyní budete moci pobývat.

Odměna:
350 zkušeností
150 zlatých od Rachel
Gothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist