Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Módy - Modifikace zbrojí

Změny textur zbrojí patří k těm velmi povedeným modifikacím.

V této sekci vám představíme modifikace zbrojí. Najdete zde například změnu rób mágů a noviců, či změnu měšťanského šatu. To vše ve stylu druhého dílu série Gothic 2. To ovšem ale samozřejmě není vše.

Instalace

Modifikace si můžete pohodlně stáhnout a do hry nainstalovat pomocí programu Risen Mod Starter, který je k dispozici v češtině. Podrobný popis tohoto programu najdete zde.

FireMage mód

Tento mód přidává do hry róby noviců a Mágů ohně z druhého dílu RPG série Gothic - pro milovníky této hry je to vítané zpestření, které navnadí na tu správnou atmosféru při objevování krás a temných zákoutí kláštera.

Militia mód

Tento další oděvní mód mění zbroj válečníků inkvizice za zbroj domobrany, jak jinak než z druhého dílu série Gothic. Spojení tohoto módu a módu Fire Mage Mod vám vytvoří dokonalou iluzi, ve které se opět vracíte do temných uliček Khorinisského města.

Clothes of the City Dweller

A další zbroj z Gothica 2, tentokrát se jedná o kožený měšťanský šat z města Khorinis.

Ogre Texture Mod

Tato modifikace sice nemění přímo zbroj, ale barvu kůže Zlobrů (Ogre). A to z klasické oranžové na šedou. Pokud chcete ve hře nějakou změnu, toto je jedna z možností. Šedá kůže vypadá poměrně hezky
Gothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist