Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Frakce

Každá frakce v Risen má svůj politický postoj, ovšem vybírat si nejspíš budete podle toho, jakým směrem chcete vaši postavu vyvíjet. Chcete být bojovník, mág a nebo něco mezi tím?

Inkvizice

Inkvizice je frakce bojovníků, kteří mohou nahlédnout to tajů magie. Takzvanými 'Bílími', jak jsou bojovníci Řádu místními obyvateli přezdíváni, se můžete stát dobrovolně, ale i násilně. To pokud se na začátku hraní jako neznalý hrdina připletete do cesty některé jednotce vojáků Inkvizice a nestihnete se před nimi dostatečně ukrýt či jim utéct. Jako bojovníci Řádu budete trénováni v boji s holí a můžete používat magické svitky a krystalovou magii. Více o této frakci na stránce Inkvizice.

Mágové

Mágové jsou prakticky také součástí Inkvizice, jelikož stejně jako ona sídlí v klášteře a mají s ní určitý typ spojenectví. Hlavním cílem mágů je ochrana Svatého plamene, který plápolá v útrobách kláštera. Pokud byste se chtěli stát mágy, musíte dobrovolně přijít do kláštera a mít s sebou doporučení. To získáte, když budete ve městě plnit úkoly ve prospěch Inkvizice. Hlavní doménou mágů je magie - krystalová a runová. Více o této frakci na stránce Mágové.

Bandité

Chcete-li se stát klasickými bojovníky, ať už s mečem, sekerou, lukem, či kuší, přidejte se k banditům. Bandité sídlí v močálu na severozápadě ostrova a zajímají se jen o to, jak dostat z vyvstalých chrámů co nejvíc zlata. A samozřejmě plánují, jak získat zpátky "své" město. Pokud se budete chtít přidat k banditům, budete jim s tím muset pořádně pomoct. Co se magie týče, omezuje se u banditů pouze na užití a výrobu svitků. Více o této frakci na stránce Bandité.
Gothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist