Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Návod - Detail úkolu

Úkol - Kdo je Hemlarův partner?
Anglický název: Who is Hemlar's partner?

Lokace: Klášter
Zadá: Caspar
Kapitola: 1

V rámci úkolu Find Hemlar's murderer vám Caspar řekne, že Hemlar obchodoval s trávou a že musel mít nějakého partnera. Je nyní na vás, abyste zjistili, kdo to je. Podle Caspara je to určitě někdo, kdo může opustit klášter. Sežeňte seznam takových osob v rámci úkolu The Circle of suspects a ukažte jej Casparovi.

Na seznamu jsou tito lidé: Karlsen, Tucker, Harlok, Enzo, Ash, Caspar a Taylor. Caspar vám řekne, že si máte se všemi z nich promluvit. Na seznamu je i on, takže s ním promluvte, ale nic nového vám neřekne, stejně tak Karlsen. Taylor si postěžuje na kšefty s Hemlarem a Tucker vám řekne, že Hemlar trávil spoustu času s Harlokem, který vás odpálkuje s tím, že Hemlar chtěl být kuchař. Novicové Enzo a Ash pracují přes den v horní části kláštera, kam se dostante pouze v případě, že dokončíte svůj bojový výcvik (úkol Basic training). Pokud vás tam ještě nepustí, počkejte do večera, kdy se oba vracejí do svých komnat.

Enzo vám nic neřekne, ale Ash prozradí, že Harlok byl kuchařem na pirátské lodi. Poté promluvte s Harlokem, čímž splníte úkol What does Harlok know?, který vám konečně vyklopí, co ví. Řekne vám, že Hemlar chodil v noci na hřbitov, kde se setkával se svým partnerem. Promluvte se strážcem hřbitova Yokim, který vám po menším odporu řekne, že jeho partner musel být někdo z noviců. Ukažte mu seznam od Pallase, z něhož Yoki ihned vyloučí Enza. Zbývá ještě Taylor a Ash.

Taylor vám řekne o svém konfliktu s Hemlarem, který mu pořádně dával zabrat pomocí trávy, na níž je Taylor závislý. Tak jej Taylor sledoval na hřbitov, aby se mu pomstil, Hemlar ale vyřídil schůzku s partnerem a zmizel do svého pokoje, zatímco jeho kumpán odešel do horní čtvrti. A to je důležitá informace, jak vám potvrdí i sám Caspar, nyní je jisté, že partnerem je Ash!

Promluvte si s ním, ten však zapírá jak může. Podle volby v rozhovoru to s ním můžete vyřešit po zlém (bitka) nebo po dobrém (sám se přizná). Poté je úkol splněn.

Odměna:
150 zkušeností
Gothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist