Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Návod - Detail úkolu

Úkol - Základní výcvik
Anglický název: Basic training

Lokace: Klášter
Zadá: Aric
Kapitola: 1

Jakmile si obstaráte bojovou hůl (úkol Get yourself a fighting staff), pošle vás Aric na bojiště, abyste absolvovali základní výcvik s holí, který je povinný jak pro rekruty tak pro novice (pokud jste dostali úkol Sweep out the chambers, musíte splnit ještě ten). Máte ukázat své bojové dovednosti s boji proti Tuckerovi, Williamovi a Katovi. Všechny najdete na tréninkovém nádvoří. Tento úkol je důležitý pro vpuštění do horní části kláštera, kde na vás čekají nutné úkoly pro přijetí k bojovníkům či k mágům.

Utkejte se tedy s Tuckerem (úkol Fight against Tucker), Williamem (úkol Fight against William) a Katem (úkol Fight against Kato), kterého budete muset zmlátit ještě jednou před vlastním soubojem a který s vámi půjde až po tréninku s prvníma dvěma.

Jakmile vyřídíte Kata, varuje vás William před Aricem, který je s Katem kamarád. Ten to totiž nenechá bez povšimnutí a sám vás vyzve do arény (úkol Fight against Aric). Pokud jej porazíte, můžete jít za mistrem Vitusem, který ukončí váš bojový trénink. Pokud ovšem prohrajete, budete to muset zkusit jinak - úkol ...

Pokud jste již dříve splnili úkol Find Hemlar's murderer, splní se i tento úkol. Po splnění tohoto úkolu vám dá mistr Vitus povolení jít do horní části kláštera a tam splnit testy ostatních mistrů.

Odměna:
500 zkušeností
Gothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist