Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Návod - Detail úkolu

Úkol - Spusť velký padací most
Anglický název: Open the large drawbridge

Lokace: Chrám ve vulkánu
Zadá: Mendoza
Kapitola: 3

Po zneškodnění pasti za velkou branou ve vulkánu (úkol The tunnel) Mendoza a spol. poběží dál chrámem až k velkému padacímu mostu. Ten jde spustit jen zevnitř pevnosti, čímž vás Mendoza zaúkoluje. Běžte od mostu doprava dolů, kde najdete další most. Ten spustíte střelením lukem či kuší do navijáku na druhé straně (nebo telekinezí). Přejděte přes něj a následující chodba vás zavede až ke kopáčovi Brentovi.

Ten vám řekne, že most se dá spustit jen zevnitř pevnosti a že jej nikdy nespouští ani sauriani (ještěři). Dá vám tip na mapu, která by vám velmi pomohla. Naštěstí pro vás šla nedávno kolem lovecká skupina. Brent vás odkáže na svého známého Jorgensena, který se potuluje kousek níže v bažině a který by vám mohl dát podrobnější informace.

Získejte mapu v rámci úkolu The search for the map a řekněte o ní Mendozovi. Ten objeví slabé místo v pevnosti, kterým se chce prokopat. Následujte jej k onomu místu. Tam vám řekne, abyste přivedli Ethana (Vince), který zeď prokope - úkol The opening the crypt. Stačí promluvit s Vincem a ten hned půjde. Poté promluvte s Inkvizitorem, který nyní chce, abyste jej následovali k nedalekému zazděnému průchodu s oltářem. Tam vám dá bustu, kterou položte na oltář a cesta je volná. Proklestěte si cestu přes nepřátele a na konci chodby si přečtěte sloup. Poté si promluvte s Mendozou a společně se vraťte k Vincovi.

Promluvte s ním, řekne vám, že vykopal jen malý průchod. Proměňte se v malého Nautila a prolezte dovnitř (1000 zkušeností). Tam se dejte doprava naproti vedle zamřížovaných dveří do pravého průchodu. Tím se dostanete do prvního patra, kde projděte až úplně dozadu a sejměte strážce brány (gatekeeper). Vezměte od něj klíč a otočte navijákem. Tím je padací most dole, Inkvizitor s vojáky vběhnout dovnitř a tento úkol je splněn.

Navazující úkol Free the ghost of Ursegor

Odměna:
1000 zkušeností
Gothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist