Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Návod - Detail úkolu

Úkol - Dědictví slavného piráta
Anglický název: The legacy of the great pirate

Lokace: Svět
Zadá: Patty
Kapitola: 2

Po splnění úkolu Steelbeard's next clue vám Patty řekne, že její otec nechal na ostrově několik dalších stop, které vás společně zavedou k pokladu. Jedná se o celkem pět bezejmenných hrobů, které máte vykopat a pak se vrátit k Patty. Jedná se o úkol Nameless graves. Splňte jej a běžte si promluvit s Patty na hřbitově.

Místo ní tam ale najdete Erongu, který vám řekne, že Patty zajmul Romanov a jeho kumpáni, kteří si nyní dělají zálusk na Steelbeardův poklad. Následujte Erongu k ruině na západním pobřeží (úkol Follow Eronga to Romanov. Projděte ruinou a jděte po cestě až k další ruině na severozápadě, kde narazíte na samotného Romanova a jeho bandu.

Romanov chce, abyste pro něj získali poklad. Problém je, že 4 z 5 truhel v jeskyni za Romanovem jsou opatřeni smrtící pastí a jen vy víte, která z nich je ta pravá. Nyní máte dvě možnosti - buď přistoupíte na návrh Romanova, který drží v ruce trumf v podobě uvězněné Patty, nebo jej a jeho poskoky na místě zmlátíte. V prvním případě získáte úkol Romanov's deal, v druhém případě získáte klíč od cely, kde je Patty vězněna, ale musíte ji sami najít (a samozřejmě vykopat poklad - Dillingerův hrob).

Tak či tak, budete po celé proceduře muset najít Patty (úkol Where is Patty?). Pokud jste přistoupili na Romanovův návrh, dá vám klíč a řekne vám, že Patty je v cele v ruině jižně. Osvoboďte ji. Pokud jste přenechali mapu Romanovovi, musíte ještě splnit úkol Steelbeard's nautical map.

Jedno, jak mapu získáte, až ji budete mít, povězte o tom Patty, čímž je tento úkol konečně splněn. Odměnou vám je zbytek kapitánova pokladu.

Odměna:
500 zkušeností
Gothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist