Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Návod - Detail úkolu

Úkol - Tajemství východního chrámu
Anglický název: The mystery of the eastern temple

Lokace: Tábor banditů
Zadá: Fincher
Kapitola: 2

Po získání úkolu Crystal disks for the Inquisitor vám Fincher z tábora banditů řekne, že poslal skupinu vedenou Danilem do chrámu na východě. Chlapci se už dávno měli vrátit, ale zatím o nich nejsou žádné zprávy. Fincher chce, abyste zjistili, co se stalo.

Ze všeho nejdřív musíte najít vchod co chrámu, který je trochu ukrytý vegetací - viz úkol Find the large temple entrance in the east. Po vstupu do chrámu potkáte Manila, který vás upozorní před padací podlahou a také vám řekne o veliteli akce, Danilovi, o kterém už dlouho nikdo neslyšel (úkol Find Danilo the fighter). Projděte chodbou vpravo do hlavního sálu, kde vám Dytar řekne o Olfovi, který - stejně jako Danilo - je už dlouho pryč (úkol Lost in the eastern temple). Také vám dá tip na oltář vzadu v hlavní místnosti, vedle něhož jsou dveře zatarasené mříží. Abyste mříž otevřeli, musíte na oltář položit zlatou bustu. A jelikož jsou za první mříží ještě další dvě, potřebujete busty celkem tři.

Z hlavní místnosti jdětě chodbou vlevo přes jeskyni se sarkofágem nalevo (v němž se mimochodem nachází pěkný meč) vystoupejte až k malé hrobce se dvěma ghúly. Tam najdete mrtvého Danila, který u sebe má mapu celého chrámu. V sarkofágu v hrobce pak najdete první bustu.

Pokračujte v cestě dál od hrobky, až narazíte na Olfa uvězněného v žaláři. Propousťe jej pomocí páky. Na oplátku vám dá druhou bustu.

Poslední bustu vám dá Dirk, třetí z bratrů zlatokopů. Ten se propadl skrz past v prvním sále chrámu, jak vám řekl Maliko. Takže se propadněte za ním. Řekne vám, že chce musíte najít cestu ven (úkol Find an exit from the eastern temple). Projděte dírou ve zdi u jedné z mříží, pobijte ghúly a projděte chodbou. Nyní jste na druhé straně mříže. Zatáhněte za páku a voilá, mříž je v tahu. Nyní pokračujte hlavní chodbou dál, až narazíte na východ. Tam otočte navijákem a cesta je volná a busta je vaše. Novým východem musíte projít i vy a skrz bažinu si proklestit cestu zpátky k chrámu (držte se pořád na levé straně).

V chrámu běžte ke zmíněnému oltáři v hlavní místnosti a položte na něj bustu. Následují ještě další dva oltáře, až se dostanete do chodby, kde jsou vpravo bodáky. Takže, buď je přelevitujte nebo použijte proměnu v Nautiluse (která se povalovala před poslední mříží) a projděte (dobře schovanou) dírou ve zdi nalevo (u krystalu). Tak či tak, projděte jedinou možnou cestou dolů a v malém sále se sarkofágem vyskačte po levé straně. Poté seskákejte až do díry ve stropě nějakého domu (ano, díra ve stropě :). Projděte až úplně dolů ven z domu a objevíte se na velkém prostranství. Přímo naproti vám je Lizard Priest, kterého odrovnejte a seberte od něj krystalový disk (a teleport), čímž je tento úkol hotov. Použijte teleport, který vás přesune před vstup do chrámu. Tam ještě promluvte s ostatníma a vykasírujte trochu zlata.

A nakonec promluvte s Malikem, který vás pošle k Fincherovi - úkol Tell Fincher about the debacle at the eastern temple.

Odměna:
500 zkušeností
Gothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist