Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Návod - Detail úkolu

Úkol - Křišťálové disky pro inkvizitora
Anglický název: Crystal disks for the Inquisitor

Lokace: Svět
Zadá: Mendoza
Kapitola: 2

Na začátku druhé kapitoly vám Inkvizitor Mendoza řekne, že potřebuje získat pět krystalových disků, které otevřou bránu do nitra vulkánu. Tento úkol zabírá celou druhou kapitolu a je rozdělen na mnoho menších či větších částí.

1.disk - Don Esteban - Mendoza vám dá tip na Dona a jeho bandity, kteří shromažďují spoustu zlata a artefaktů. Běžte za Donem a promluvte s ním. Pokud hrajete za mágy nebo vojáky Inkvizice, dá vám svůj disk okamžitě. Pokud hrajete za bandity, dostante Donův disk až po získání všech ostatních disků (poté můžete s Inkvizitorem vyjednávat o určitém směnném obchodu).

2.disk - Severinova farma - Inkvizitor vám dá také tip na Severinovu farmu pod klášterem, kde pro změnu shromažďuje artefakty Inkvizice. Severin vám ale řekne, že disk byl ukraden gnomy. Musíte jej získat zpět - úkol The stolen crystal disk.

3.disk - Druid Eldric - Mendoza vám také řekne o rozbitém disku, který již získal. Poslal mága Cyruse za druidem Eldricem, aby spolu disk opravili. Musíte splnit posloupnost úkolů se začátkem v úkolu Cyrus is late. Eldric je totiž vězněn v jednom z chrámů, osvoboďte jej a poté vám disk opraví.

4.disk - Patty - Patty (musíte ji dostat z města) posedává u tajného východu z města a chystá se dále hledat svého otce, respektive jeho poklad. Opět musíte splnit řadu úkolů, která počíná úkolem Off to the west coast. Pro Patty budete muset postupně vykopat pět bezejmenných hrobů, kam její tatík zakopal návod, jak obejít smrtící past jeho pokladu. Na závěr se vám do toho přimíchá Romanov a jeho kumpáni, vše ale dopadne dobře a disk najdete právě v pokladu kapitána Steelbearda.

5.disk - Východní chrám - Fincher v Donově chrámu vám řekne o chrámu na východě, kam poslal své muže, ale ti se ještě nevrátili. Musíte tam zaskočit a zjistit, co se stalo. Jedná se o úkol The mystery of the eastern temple, na jehož konci najdete krystalový disk u jednoho lizard priesta.

Jakmile budete mít všechny disky, předejte je Inkvizitorovi, čímž je úkol splněn.

Odměna:
1000 zkušeností
Gothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist