Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Kostlivec

Kostlivci jsou nemrtvé bytosti, které nevstoupily do říše mrtvých z důvodů, o nichž se již rok a den učenci dohadují, a ačkoli se kostlivci většinou objevují na hřbitovech nebo ve starých kryptách, nepatří přímo mezi stvoření podsvětí.

Protože kostlivci existovali již před temnou vlnou, někteří se domnívají, že na nich možná spočívá prastará kletba bránící jim nalézt věčný klid, dokud je někdo nebo něco nevysvobodí z jejich nemrtvého bytí.

Přestože byli kdysi lidmi, pozbyli kostlivci svého rozumu spolu se svým masem a proměnili se v bezduše obcházející postrachy hnané jediným přáním, zničit vše živé, co potká. Kostlivci mohou být poraženi i běžnými zbraněmi, přičemž jako nejúčinnější prostředek se prokázalo rozlámání jejich práchnivějících kostí za použití obyčejné hrubé síly a drtivých tupých zbraní. Naopak použití střel je proti nim téměř bezúčelné, neboť jim nezpůsobují téměř žádné poranění.

Obyčejní kostlivci se často vyskytují ve skupinách s kostlivými válečníky. Mohou na vás vyběhnout s různou výbavou - jednoruční či obouruční meče, palcáty, hole a i štíty, to vše, respektive s něčím z toho na vás může kostlivec vyběhnout.

Kostlivci jako takoví nejsou příliš silní a pro zkušeného dobrodruha nebudou znamenat přílišný problém. Jsou sympatičtí v tom smyslu, že z nich často vypadnou tři léčivé lektvary.

Vlastnosti

Zkušenosti: 100
Výskyt: Hřbitovy, staré krypty
Skupiny: 1 - 3 jedinci
Typ útoku: Boj na blízko
Zbraň: Rezavý meč, Srp, Obouruční meč, Pevná větev
Trofeje: Kost z kostlivce
Poklad: 3x léčivý lektvar, zlato, pochodeň
Kód na vložení: Skeleton_Nude

Další obrázky

Ukázkové video
Gothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist