Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Lokace - herní svět

Zde najdete soupis všech míst, které můžete ve světě Risen 2: Dark Waters navštívit. Tedy skoro všech - bonusové přídavky v podobě nových lokací jsme vypsali již v sekci DLC, proto je zde již znova nebudeme uvádět.

Pro zvětšení klikněte na mapu.

Antigua

Antiqua je pevně v rukou pirátů. Na tomto malebném ostrově v Jižních mořích vybudovali piráti hlavní zásobovací přístav, který používají jako základnu pro útoky na lodě inkvizice a nic netušící obchodní lodě. Celý článek.

Caldera

Místo, na kterém začíná vaše putování za přemožením Mary. Místo, ze kterého jsou vysílány inkviziční expedice do nového světa. Místo, které je poslední baštou svobodného lidu. To vše je Caldera. Celý článek.

Chrám vody

Místo závěrečného souboje mezi vámi a Marou. Místo, ze kterého vzejde jen jeden vítěz. Záludná Mara však nenechá nic náhodě a tak ani samotná cesta na toto místo nebude klidná a bezpečná. Celý článek.

Maracaiská zátoka

Místo plné domorodých obyvatel, neprozkoumaných míst a starobylých chrámů. Právě k těmto chrámům míří první průzkumná výprava vojáků Inkvizice - ti se zde snaží najít cokoliv, co by jim pomohlo v boji s Titány. Celý článek.

Mečové pobřeží

Domorodci obývané místo, kde jsou hlavní dominantou prastaré chrámy. Zde se snaží najít vojáci Inkvizice cokoliv, co jim pomůže v boji s Titány. Jenže znesvěcení chrámů cizinci se nelíbí domorodým obyvatelům. Celý článek.

Ostrov mrtvých

Nehostinné místo přechodu mezi světem živých a mrtvých. Vy se na tento ostrov budete muset vydat, abyste přivolali ducha mrtvého kapitána Steelbearda. Budete však muset zemřít, pomoc naleznete u nepokojných duchů. Celý článek.

Ostrov zlodějů

Ostrov, na kterém se nevyplatí nechat něco bez dozoru. Pokud si však budete chtít naplnit kapsy, rozhodně zde bude příležitostí více než dost. Samozřejmě pokud se nebojíte rozzuřených Gnómů. Celý článek.

Tacarigua

Džunglí porostlý ostrov, na kterém najdete jak sídlo vojáků Inkvizice, tak i doupě pirátů. Inkvizice zde za pomoci domorodých otroků pěstuje cukrovou třtinu, která slouží k výrobě legendárního rumu. Celý článek.
Gothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist