Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Prsteny

Zde naleznete soupis všech prstenů, které ve hře můžete používat.

Tak jako amulety a náušnice, tak i prsteny vám zvyšují nejrozličnější dovednosti, které zrovna potřebujete. Mnohé z nich můžete nalézt skryté v nejrůznějších pokladech a zapomenutých věcech, jiné můžete zase získat jen koupí, anebo jako odměnu za splněný úkol. Za připomenutí také stojí, že v Risen 2 si můžete nasadit jen jeden prsten, proto jej volte vždy tak, aby vám byl maximálně ku prospěchu.Důstojníkův prsten
Důstojníkův prsten Officer's ring
Bodné zbraně +5
Pistole +5
Cena (nákup/prodej) 250 / 50
Tento prsten často nosí důstojníci Inkvizice. Trochu jim vylepšuje jejich každodenně používané schopnosti. Lze zakoupit u Gillesetac. Krom toho jej také můžete najít v truhle v chrámu na hřbitově domorodců (Mečové pobřeží), a v truhle na základně Inkvizice v Maracaiské zátoce.


Zářivý zlatý prsten
Zářivý zlatý prsten Sparkling gold ring
Výřečnost +5
Cena (nákup/prodej) 150 / 30
S tímto vyleštěným zlatým prstenem budou vaše schopnosti přemlouvání hned efektivnější. Lze zakoupit u Flanniganatac, Sophiemeč.


Prsten klamu
Prsten klamu Ring of Deception
Výřečnost +5
Špinavé triky +15
Cena (nákup/prodej) 600 / 120
Různobarevně zářící drahokamy odvádějí pozornost pozorovatele. Proto jsou vaše špinavé triky mnohem efektivnější. Tento prsten můžete najít v truhle v levé místnosti v přízemí Di Fuegova domu na Tacarigue.


Železný prsten
Železný prsten Iron ring
Vrhací zbraně +5
Odolnost vůči ostří +5
Cena (nákup/prodej) 500 / 100
Tento prsten vyrobený z nejlepšího železa chrání prst ruky, která drží meč. Lze najít v jedné z truhel v Boozově pokoji, dále v truhle v jeskyni pod Inkviziční věží na Mečovém pobřeží. Také jej prodává Kapuameč.


Rubínový prsten
Rubínový prsten Ruby ring
Špinavé triky +5
Výřečnost +5
Cena (nákup/prodej) 250 / 50
Tento prsten zdobí pořádný kus rubínu, který samozřejmě poutá pozornost. A to vám přijde vhod u vašich zlodějských dovedností. Můžete jej najít v sarkofágu ve starém chrámu na severu Tacariguy, v truhle v podsvětí na Ostrově mrtvých, eventuálně koupit od Sophiemeč.


Inkvizitorův prsten
Inkvizitorův prsten Inquisitor's ring
Muškety +5
Neprůstřelnost +5
Cena (nákup/prodej) 600 / 120
Tento prsten nosili většinou Inkvizitoři. Vy jej můžete najít třeba na opuštěné pláži nedaleko kováře Stonea na Tacarigue, v jedné z truhel v Mauregatově domě. Prodává Ulvizlo.


Zlodějův prsten
Zlodějův prsten Thief's ring
Zlodějina +10
Špinavé triky +5
Cena (nákup/prodej) 600 / 120
V některých krajích je pouhé nošení tohoto prstenu považováno za zločin. Zvyšuje vaši zlodějskou schopnost, takže vykrádání kapes a páčení zámků půjde o něco lépe. Můžete jej najít ve věcech dávno zemřelého piráta v malé jeskyni na severu Mečového pobřeží, kterou vás Steelbeard při cestě za domorodci pošle vyčistit. Zároveň jej prodává i Emmaant.


Ničemův prsten
Ničemův prsten Rogue's ring
Špinavé triky +10
Zlodějina +5
Cena (nákup/prodej) 500 / 100
Podobné prsteny se po světě nacházejí v různých provedeních. Co mají společné, je významné zlepšení vašich schopností okouzlovat. Lze získat po jednom z pirátů z Basilovy skupiny před zemním chrámem na Mečovém pobřeží, v truhle ve Slayneově jeskyni na Ostrově zlodějů. Také jej prodává Quinnant.


Nefritový prsten
Nefritový prsten Jade ring
Rituál +10
Cena (nákup/prodej) 600 / 120
Tento prsten je vyroben z posvátného nerostu domorodců. Prodává jej Kapuameč.


Kostěný prsten
Kostěný prsten Bone ring
Rituál +5
Černá magie +5
Cena (nákup/prodej) 500 / 100
Vyroben nečekaně z kostí. Prodává jej Kapuameč.


Jedovatý prsten
Jedovatý prsten Poison ring
Špinavé triky +20
Cena (nákup/prodej) 750 / 150
Skvělý prsten pro všemožné ničemy. Díky své tajné kapse, kde lze ukrýt i jiné věci než jed, markantně zvyšuje vaši schopnosti špinavých triků. Můžete jej koupit u Emmyant.


Prsten chamtivosti
Prsten chamtivosti Ring of greed
Zlodějina +15
Výřečnost +5
Cena (nákup/prodej) 1000 / 200
Tento prsten u sebe měli většinou lidé, kteří byli chamtiví už předtím. Můžete jej najít v truhle na malé pláži západně od přístavu Antigua, také jej prodává Ulvizlo.


Čepelový prsten
Čepelový prsten Blade ring
Zlodějina +20
Cena (nákup/prodej) 1000 / 200
Malá skrytá čepel pomáhá při rozřezávání měšců a opasků. Můžete jej najít v truhle u Granne Gozzazlo. Anebo jej můžete zakoupit od Ulvizlo.


Lovcův prsten
Lovcův prsten Hunter's ring
Muškety +5
Brokovnice +5
Cena (nákup/prodej) 500 / 100
Tento prsten má lovci údajně přinést štěstí. Můžete jej najít v truhlici v zamčené místnosti ve skladišti na Mečovém pobřeží, anebo v truhle v Maracaiské zátoce. Prodává jej také Possodinocal.


Prsten s lebkou
Prsten s lebkou Skull ring
Sečné zbraně +5
Zastrašování +5
Cena (nákup/prodej) 500 / 100
Tento prsten zdobí lebka. Můžete jej najít v truhlici nedaleko tábora domorodců na Mečovém pobřeží. Prodává jej jak obchodník Di Silvacal, tak i domorodá obchodnice Malaikamar.


Duchovní prsten
Duchovní prsten Soul ring
Kult smrti +5
Rituál +5
Cena (nákup/prodej) 500 / 100
Prsten vyrobený z kostí, nefritu a mnoha dalších různých materiálů. První duchovní prsten byl vyroben v podsvětí, kde jej také v jedné z truhel můžete najít.


Tek Shaballa
Tek Shaballa Tek Shaballa
Černá magie +10
Kult smrti +10
Rituál +10
Jeden z nejlepších prstenů, jaký můžete jako přívrženci voodoo nosit. Věnuje vám je Zaalu, budoucí Chaka kmene Maracaiů, poté co mu pomůžete v dosažení jeho nového titulu.Gothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist