Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

DLC - Pirátský oděv

Ingame předměty

DLC Pirátský oděv

Datum vydání 27.4.2012
Cena 2.99 Euro (k vybraným předobjednávkám zdarma)

Po DLC Ostrov pokladů přichází další z řady rozšíření.

V rámci rozšíření Pirátský oděv ve svém inventáři na začátku hry najdete bonusové předměty. Některé z nich můžete použít okamžitě, jiné vám hra odemkne v momentě, kdy se stanete pirátem, tedy v momentě, kdy vás kapitán Steelbeard na ostrově Takarigua přijme do své posádky. Výčet všech bonusových předmětů najdete níže, nejedná se ovšem o žádné věci, které by z vás udělaly nepřemožitelného spasitele světa.

Hodnocení Risen.cz: DLC nepřináší žádný významný obsah, přidané předměty nemají na sílu vašeho hrdiny velký vliv, postupem času najdete samozřejmě (mnohem) lepší. Způsob získání předmětů také mohl být trochu propracovanější. Celkově se jedná o zbytečný bonus, který ovšem posloužil svému účelu - nalákat lidi na předobjednávky.

Přehled bonusových předmětů

Důstojnická pistole
Dovednost Pistole
Poškození 65
Dosah 8 kroků
Čas nabití 20s
Pistole +15
Cena (prodej) 270
Oblíbená pistole mezi důstojníky. Nejspíše nejužitečnější bonus tohoto DLC. Již od začátku hry tak budete moci používat výstřely od pasu, které vám občas výrazně pomohou v boji.


Pirátský klobouk
Odolnost vůči ostří +5
Neprůstřelnost +5
Výřečnost +5
Cena (prodej) 50
Tenhle klobouk si můžete nasadit, až se stanete pirátem. Celkově ve hře příliš mnoho klobouků není a tohle je ten lepší z nich. Přidává vám drobný bonus ke schopnosti Výřečnost.


Pirátský oděv
Odolnost vůči ostří +10
Neprůstřelnost +5
Cena (prodej) 100
Tenhle oděv si můžete obléct, až se stanete pirátem. Odolnosti má lepší než klasické košile, na kvalitnější pláště ovšem nemá.


Pirátské boty
Odolnost vůči ostří +5
Neprůstřelnost +5
Cena (prodej) 50
Tyto boty si můžete obout, až se stanete pirátem. Kromě docela slušných odolností žádný další bonus neposkytují.


Prsten mistra učence
Sláva +5%
Tento prsten si můžete nasadit hned na začátku hry. Při jeho nošení budete získávat o 5% více slávy. Bonus se vztahuje na všechny zisky, tedy jak z monster, úkolů, objevení nových lokací, prostě všeho.


Pirátský oděv v obraze


Risen 2 Risen 2 Risen 2 Risen 2
Gothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist