Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Ostatní

Zde najdete soupis všech ostatních zbraní, které ve hře můžete získat.

Kromě standardních zbraní typu pušky, meče, pistole můžete ve hře najít několik dalších zbraní, které se do stávajících kategorií nehodí. Proto jsme se rozhodli připravit samostatnou stránku, kde najdete zbylé zbraně, které nešlo jednoznačně zařadit do nynějších skupin.Zlodějská kostěná ruka
Zlodějská kostěná ruka Thief's bone hand
Zranění (min-max) 10 - 20
Kostěná ruka ukradená Garciovi, potřebná v boji s Marou. Zranění způsobené touto rukou není nikterak velké, její hlavní přednost spočívá v tom, že k vám dokáže přenést zaměřený předmět - proto ji asi nejspíše využijete k vykrádání domů, do kterých nemáte přístup.


Obětní nůž
Obětní nůž Sacrificial knife
Zranění (min-max) 60 - 60
Dostřel 10 kroků
Doba dobíjení 10 s
Úkolový předmět, který získáte zabitím pirátského kapitána Slayna poté, co se po jeho zradě dostanete zpět na ostrov Antigua. Zásah nepřítele tímto Obětním nožem vám přidá životy.


Dýka Černého psa
Dýka Černého psa Black dog's dagger
Zranění (min-max) 50 - 50
Dostřel 10 kroků
Doba dobíjení 10 s
Úkolový předmět, který získáte zabitím piráta Černý pes v Maracaiské zátoce. Tento úkol vám zadá jeden z přestrojených Inkvizičních vojáků. Předmět nelze prodat. Tato zbraň je vrhací, proto ji můžete použít místo sekundární pistole.


Pirátská dýka
Pirátská dýka Pirate's dagger
Zranění (min-max) 40 - 40
Dostřel 8 kroků
Cena (nákup/prodej) 20 / 4
Těžká, ale vyvážená sekundární zbraň. Lze ji standardně zakoupit u všech dobrých obchodníků se zbraněmi. Tato zbraň je vrhací, proto ji můžete použít místo krátké pistole.


Zakřivená dýka
Zakřivená dýka Curved dagger
Zranění (min-max) 30 - 30
Dostřel 8 kroků
Cena (nákup/prodej) 15 / 3
Běžná dýka, v boji ji lze po nepříteli hodit levou rukou. Opět lze standardně zakoupit u všech obchodníků se zbraněmi. Tato zbraň je vrhací, proto ji můžete použít místo sekundární pistole.


Dýka
Dýka Dagger
Zranění (min-max) 20 - 20
Dostřel 8 kroků
Cena (nákup/prodej) 10 / 2
Malá dýka do levé ruky. Pokud se rozhodnete pro ni, místo pistolí, určitě si jich nakupte větší množství. Prodávají ji obchodníci se zbraněmi. Tato zbraň je vrhací, proto ji můžete použít místo sekundární pistole.


Titánská harpuna
Titánská harpuna Titan harpoon
Zranění (min-max) 40 - 40
Doba dobíjení 4 s
Starý a silný oštěp, je potřeba v boji proti Maře. Získáte ji zabitím pirátského kapitána Crowna na Mečovém pobřeží. Tuto harpunu lze použít opakovaně, musíte jen počkat určitý časový limit, než se opět nabije.


Kopí
Kopí Spear
Zranění (min-max) 40 - 40
Cena (nákup/prodej) 125 / 25
Primitivní domorodci jej používají jako loveckou a válečnou zbraň. Jak již z popisku vyplývá, můžete kopí získat zabitím domorodého válečníka.


Kopí válečníka
Kopí válečníka Spear of the Warrior
Zranění (min-max) 40 - 40
Cena (nákup/prodej) 125 / 25
Pokud porazíte Kuska na Ostrově mrtvých, daruje vám toto kopí, které Nahele využije při tvorbě Žezla z lebky. Rozhodně se ho však nesnažte používat - stačí jeden hod a kopí je ztraceno!


Bomba
Bomba Bomb
Zranění (min-max) 300 - 300
Cena (nákup/prodej) 250 / 50
Železná koule naplněná prachem s krátkým doutnákem. Po chvíli vybuchuje a způsobuje velké škody. Této bombě trvá pouze 4 sekundy, než vybouchne, proto se snažte být od ní v době exploze co nejdále. Sehnat ji můžete kupříkladu od obchodníka Thompkinsetac anebo od Fernandacal.


Soudek s prachem
Soudek s prachem Powder keg
Zranění (min-max) 150 - 150
Cena (nákup/prodej) 125 / 25
Malý soudek plný černého prachu. Lze odpálit jednou ranou. Tento soudek stačí šikovně umístit a nalákat k němu nepřátele - pak již na něj stačí vystřelit a pozorovat, jak protivníci padají k zemi. Seženete od Fernandacal, popřípadě v předem určených domech - například zbrojní sklad ve vesnici Puerto Isabella na Mečovém pobřeží.Gothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist