Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Risen 2 Mod Starter

Pokud sledujete naše stránky již delší dobu, určitě vám neunikl Risen Mod Starter pro první díl série Risen. A jelikož byl tento prográmek vydán i k druhému dílu, přinášíme vám jeho celkový popis.

Instalace módů přes Risen 2 Mod Starter

Podstata Risen 2 Mod Starteru je vcelku jednoduchá - ve své databázi sdružuje všechny modifikace, které byly doposud k Risen 2: Dark Waters vydány. Tyto modifikace si ale můžete sehnat na domovském fóru hry, tak proč instalovat navíc další program? Odpověď je jednoduchá - s Risen 2 Mod Starterem si můžete modifikace integrovat do hry a pokud vás někdy přestanou bavit, tak je bez sebemenšího problému opět odstranit. Navíc program jako takový je atutomaticky aktualizován, proto nikdy nepřijdete o nové modifikace, které byste museli přes internet ručně dohledávat. A aby toho nebylo málo, v programu také najdete Panel cheatů, ve kterém se dozvíte vše o příkazech, které podporuje herní konzole.

Jak na Risen 2 Mod Starter:

  1. Nainstalujte Risen 2: Dark Waters
  2. Stáhněte Risen 2 Mod Starter v.2.0.0.0 [Ke stažení z našich stránek]
  3. Risen 2 Mod Starter nainstalujte (čeština je již součástí jazykového balíčku, proto již nemusíte dále nic instalovat)
  4. Spusťte R2MS, v záložkách nahoře vyberte položku Internetová databáze, ve které vyberte mód, který chcete použít, a dejte stáhnout
  5. Po následném restartu se objevíte v základní obrazovce - tam si nyní můžete vybrat mód, který chcete vložit do hry - stačí jej zaškrtnout a zvolit možnost Integrovat módy
  6. Nakonec stačí kliknout na tlačítko Spustit hru - integrované modifikace by měly být již součástí hry

Risen 2 Mod Starter dále obsahuje celou řadu menších nástrojů pro editaci, konverzi a jiné úpravy souborů (FNT Editor, PAK Viewer, Tab to Csv converter a další), které obyčejný uživatel nijak nevyužije, proto se o nich ve zdejším popisu Risen 2 Mod Starteru nebudeme zmiňovat.

Risen 2 Mod Starter v obraze


Risen 2 Risen 2 Risen 2 Risen 2Gothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist