Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Novinky ze sekce Risen 2

Bude Risen 2 odhalen na veletrhu GamesCom

Veletrh GamesCom v německém Kolíně nad Rýnem začne již za pár dní a všichni doufáme, že tam Piraně odhalí svou novou hru. A všichni doufáme, že jí bude pokračování Risen.

Nicméně zatímco my můžeme pouze doufat, německý server 4players.de nejspíš má nějaké lepší informace, jelikož v seznamu her, které mají být předváděny na zmíněném veletrhu (a který si můžete prohlédnout na jeho webu, uvádí i Risen 2.

No, bylo by to opravdu skvělé, o tom žádná. Také si troufám tvrdit, že pokud chtějí Piraně odhalit svou hru ještě letos, je veletrh GamesCom na jejich "domácí půdě" asi tou nejlepší příležitostí (ačkoli se třeba nemusí jednat o Risen 2). Zatím to však jsou všechno spekulace, které nenesou žádné potvrzení od Piraní či vydavatele Deep Silveru.

Takže nezbývá nic jiného, než si počkat na veletrh, který začíná ve středu, pro veřejnost pak ve čtvrtek.

Místo Risen 2 bude v Gamestaru Dragon Age 2

V minulé novince jsme vás informovali o tom, že německý Gamestar chystá do svého dalšího čísla exkluzivní ohlášení "pokračování roku". Nejen my jsme si mysleli, že by mohlo jít o Risen 2, nicméně se zdá, že zůstane jen u zbožného přání.

Gamestar totiž na svém webu oznámil, že půjde o Dragon Age 2. No, škoda, třeba příště :)...

Ohlášení Risen 2 v příštím Gamestaru?

Německý časopis Gamestar ve svém aktuálním čísle přišel se zajímavou zprávou. Do svého příštího vydání, které by se do světa mělo dostat koncem července, údajně chystá světovou premiéru jisté hry, kterou nazval "pokračováním roku".

Vezmeme si několik indicií: Piraně, vývojáři z Německa, nyní pracují na nějaké hře. Risen skončil otevřeně, takže pokračování rozhodně může přijít. A pro německé hráče a německý časopis by jistě Risen 2 mohl být pokračováním roku.

Ano, jsou to jen spekulace a nakonec vůbec nemusí o Risen jít. Nicméně už teď se můžeme těšit, s čím teda Gamestar přijde.

Linky na fórum:
Diskuse o odhalení v Gamestaru
1 | ... | 23 | Strana 24


Archiv novinekGothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist