Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Titan Lords uzavřou Risen sérii

Risen 3: Titan Lords bude posledním dílem série Risen. Prohlásil to Björn Pankratz, vedoucí projektu u Piranha Bytes, na jedné z prezentací během herního veletrhu v Kolíně nad Rýnem.

Jakému dalšímu titulu se vývojáři budou věnovat, zatím není a jistě ještě nějakou dobu nebude známo.

Velký pralesní pavouk + Prezentační video z RPC 2014

V dnešní novince vám přinášíme další z řady monster hry Risen 3: Titan Lords – Velkého pralesního pavouka. Překlad celého článku naleznete v Risen 3 bestiáři. A aby toho nebylo málo, přinášíme vám druhé gameplay video, které sloužilo k prezentaci na RPC 2014. Můžete v něm vidět nové lokace, herní činnosti anebo souboje s několika druhy nepřátel.O novém monstru, gameplay vidue a jiných věcech můžete diskutovat na našem fóru v sekci Risen 3: Obecná diskuse.

Další nové screenshoty

Na ruských fanstránkách risen2.ru se objevilo několik nových screenshotů. Mrknout na ně můžete v tomto a tomto článku.

Na screenech vidíme mimo jiné i boj s jakousi okřídlenou bestií, která vypadá opravdu zajímavě.
Osm nových screenshotů

V rámci preview Risen 3 na německém portálu GamesWelt vyšlo osm nových screenshotů. Podívat se na ně můžete v sekci Risen 3 - Screenshoty.
CGI Trailer + upřesněný datum vydání

Také se vám zdál původně vydaný Teaser trailer jako součást nějakého většího videa? Jestli ano, pak jste měli pravdu – dnes byl vydán kompletní CGI Trailer, ve kterém uvidíte opravdu vše. S videem byla zároveň uvolněna informace, ve které byl upřesněn datum vydání pro evropský trh – jedná se o 15.srpna.Za info díky Lariovi.

Obal krabice Risen 3

Na stránkách Deep Silveru, hlavního vydavatele Risen 3, se můžete podívat na pravděpodobný obal krabice hry. Vidíme bojovníka v těžké zbroji a s obouručním mečem, jak čelí jakémusi ještěrovitému monstru.
Díky čtenáři jack1220 za info.

Preview Risen 3 v německém Gamestaru

Německý herní časopis Gamestar zveřejnil krátké preview k Risen 3. Přinášíme vám výtah zajímavých informací.

Bojový systém vypadá lépe než v Risen 2, pohyby jdou plynule od ruky, možné jsou komba, úhyby, protiútoky i špinavé triky jako v předchozím díle. Úkoly lze řešit vícero způsoby, přímo v dialogu můžete používat dovednosti jako stříbrný jazyk či zastrašování. Ve světě na vás čekají poklady, a to i na ostrovech, kam lze jen doplavat. Všemožné pomůcky jako minimapa či světelné zvýraznění předmětů lze vypnout.

Kritizován je zatím systém zlodějiny, kdy postavy na krádež věcí v jejich obydlích reagují pouze slovně. Obtížnost má být také údajně zatím příliš jednoduchá.

Redaktor magazínu shrnul své dojmy do následujícího odstavce:

Začátek mě přesvědčil: Takhle by to teda šlo! Můj nejdůležitější poznatek z hraní beta-verze: Chci hrát dál! Risen 3 staví na starých silných stránkách a vyhýbá se nešvarům svých předchůdců. Zmlácené nepřátele můžu obrat, můžu blokovat útoky monster, plavat a šplhat, což mi po Risen 2 tak nějak dostačuje. K tomu všemu trochu vylepšená grafika a jako obvykle hutný svět, který láká k objevování. Než ale hra opravdu vyjde, měla by se trochu zvednout obtížnost a chování NPC postav by mělo být trochu uvěřitelnější. Je to ale zatím jen beta!

První ingame střípky z Risen 3

Je to už nějaký pátek, co německý portál Deutsche Welle publikoval reportáž o vývoji video her a jejich podobě s filmovým průmyslem.

Zajímavé pro nás je, že si redaktoři za příklad herních vývojářů vybrali Piranha Bytes a jejich připravený titul Risen 3. V reportáži tak můžete vidět první skutečné záběry ze hry. Jedná se o pár průletů krajinou, přístavním městem a boj s mrchožrouty. Počkat, nebyli mrchožrouti náhodou v Gothicu? :)Díky Honzovi Zniščálovi za upozornění.

Risen 3: Titan Lords - Bestiář

Pro dnešek jsme pro vás připravili český překlad oficiálně představených monster ze hry Risen 3: Titan Lords. Prozatím se sice jedná o dvě monstra, postupně však budeme dle nově vydaných seznam aktualizovat, takže se nemusíte bát, že o nějaké přijdete. Odkaz naleznete v levém sloupcovém menu.

Risen 3:Titan Lords - nové screenshoty

Deep Silver vydali další porci nových screenů z připravované hry Risen 3: Titan Lords. Všechny pohromadě si je nyní můžete prohlédnout v naší galerii.
1 | ... | 3 | Strana 4 | 5 | ... | 66


Archiv novinekGothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist