Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Gildy Risen 3: Titan Lords

Na této stránce naleznete všechny oficiálně představené gildy.

Lovci démonů

Lovci démonů

Opuštěni bohy, nebezpečný svět Risen 3 stojí na pokraji krachu, jeho lidé jsou ohroženi tajemnou hrozbou z temnoty. Avšak temní rytíři jsou přeskupeni, vedeni starodávným přesvědčením a vybaveni nejlepšími zbraněmi a brněními, co lidstvo nabízí: Lovci démonů, kdysi obětavý a privilegovaný kult, který však v průběhu staletí skončil v zapomnění...

Lovci démonů pocházejí z Caladoru, drsného pobřeží s dlouhou tradicí v severo-západní části světa Risen 3. V minulosti bohaté zásoby železa a skvělé schopnosti kovářů regionu umožnily nejen výstavbu velkolepé pevnosti, ale také daly příležitost rozvoji vyspělé civilizace. Kdysi dávno citadela sloužila jako symbol pokroku a dokonce i nyní, ve své chátrající podobě, zlatočerná bašta stále vyzařuje auru ochrany.

Ale s blížící se hrozbou nastala pro Lovce démonů chvíle, aby se sešli v bývalém kulturním centru světa a dali mu nový život. Nová generace legendárních Lovců démonů, kterou založil druid Eldric, rozzáří zelené mýtické majáky, aby je předvolaly ke starobylému řádu Lovců démonů. Pod velením Eldrica si rytíři připomínají svou bývalou moc a obnovují své znalosti runové magie a jejích kouzel. Vyškolení Lovci démonů mohou seslat hromy k odražení nepřátel, přivolat na svou stranu stínové tvory a zvýšit svou bojeschopnost pomocí kouzel, jako Runová kůže nebo Runová čepel, které je učiní odolnější a ničivější.

Způsob života v gildě je úzce spjat s přírodními silami a poklady půdy. Pouze domorodci, obyvatelé ostatních regionů podél jižního moře, kteří jsou pověstní po celém světě svým zlověstným uměním voodoo, mají ještě silnější pouto s přírodou.

Rozpad pevnosti připomíná každý den Lovcům démonů jejich nedbalost v uplynulých desetiletích. Dychtí po boji, avšak nyní čelí temné hrozbě, připraveni oživit minulost a bojovat se stíny svými mohutnými sekerami, kladivy a meči. Nadešel pro ně čas, aby obnovili Železnou zátoku a masivní citadelu v jejich bývalé slávě a zaseli strach do srdcí svých nepřátel.

Strážci

Strážci

V ponurém světě Risen 3 čelí poslední Mágové a jejich věrní strážci temné hrozbě. Jako členové kdysi hrdého a elitního řádu byli mágové respektovanými rádci králů. Nyní jsou inkvizicí postaveni mimo zákon a žijí v ústraní na bouřlivém ostrově Taranis. Jako hrdina Risenu 3 může hráč vstoupit do cechu Strážců, chránit a podporovat mágy a naučit se mocná kouzla "krystalové magie".

Mágové představují starodávný spolek moudrých mužů, kteří zkoumají záhadná tajemství magie. Vyhoštěni do rozsáhlého kláštera v horách Taranis i nadále pokračují ve svých pokusech vytvořit zbraň, která může porazit Titány a ukončit tak věčné ohrožení. Protože sami mágové nejsou bojovníky, rekrutovali soukromou armádu bývalých vojáků jako své věrné strážce. Strážci jsou hrdou gildou a plně podporují plány svých pánů. Když se hráč připojí ke strážcům, bude profitovat z magického výcviku a učit se kouzla krystalové magie a zároveň se cvičit v boji v brnění a s mečem. Ostřílení Strážcové získají během svých pokroků v řadách gildy přístup k exkluzivním brněním a dokonce i silnějším kouzlům.
Gothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist