Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Novinky ze sekce Risen 3

Březnový kalendář Risen 3

Z německých fanartových stránek Piranha fanart portal si nyní můžete stáhnout první desktopový kalendář z nově připravované hry Risen 3: Titan Lords.
Risen 3 v předprodeji

Risen 3: Titan Lords se již objevil v předprodeji. Hru můžete předobjednat pro platformy PC, PS3 a Xbox360. PC verzi prodává populární obchod Xzone.cz aktuálně za 899 Kč.

Cena se může časem změnit, jsme také zvědaví, zda se objeví nějaká speciální edice s různými bonusy, jako tomu bylo u předchozích dílů série.Nový screen + info o české lokalizaci

V dnešní novince vám přinášíme další uvolněný screenshot ze hry Risen 3: Titan Lords. Zároveň bylo v minulých dnech potvrzeno, že oficiálním distributorem Risen 3 pro český trh bude opět společnost Cenega, která distribuovala všechny předešlé díly této série. S distribucí je v mnoha případech svázána i česká lokalizace hry, která je však v této chvíli více než "nejistá":

Na dotaz, jestli hodlá hru lokalizovat, Cenega odpověděla, že to je vzhledem k mrtvosti domácího PC trhu spíš nepravděpodobné. A nepřeje jí ani poměrně brzké, už srpnové datum vydání Risen 3, kvůli němuž by se už touto dobou mělo na češtině pro rozsáhlé RPG začít pracovat.

Nový screen z Risen 3: Titan Lords

Na facebookových stránkách studia Piranha Bytes se objevil screen z nově připravované hry Risen 3: Titan Lords. O tom jak se vám líbí, můžete diskutovat na našem fóru.
Risen 3: Titan Lords

Další Risen anebo Gothic? To bylo na dlouhou dobu téma komunity číslo jedna. Nyní je však vše jinak – herní časopis Eurogamer jako první na svých stránkách uvání informaci, podle které studio Piranha Bytes pracuje na dalším díle série Risen, přesněji na díle s názvem Risen 3: Titan Lords.

Budete hrát za nějakého nového hrdinu, ale ve vedlejší roli potkáte i toho starého nebo jiné známé z minule, protože příběh se vrací k tomu z Risen 1. Už tam i v pokračování se kdysi vyskytovali titanlordi Ishmael a Ursegor, kteří spolu válčili a způsobili částečný kolaps světa. Proti těmto bohům zde budete bojovat a významnou úlohu mají tentokrát sehrát i kouzelníci s jejich magií.

Prostředí Risen 3 se inspiruje okolím evropského Středozemního moře. A byť letmo navštívíte i tropy jako v pirátské dvojce, těšte se spíš na krajinu, která připomíná jedničku, tedy hodně lesů a skal. Piranha Bytes klasicky říkají, že se snaží o co největší rozmanitost lokací. Ty prý budou výrazně rozlehlejší než v Risen 2 a navodí pocit větší otevřenosti než dříve, přestože mapa bude stále rozdělena na šest částí, mezi nimiž se můžete později přesouvat na létajícím mountovi jako ve World of Warcraft.

Na pozadí hry bude do hloubky vykreslena historie středověkého světa a jeho tradice či zvyklosti, aby vás do sebe dokázal více vtáhnout. Tři různé guildy (např. Strážci, obdoba dřívějších paladinů) mají poskytnout ještě větší svobodu v rozhodování, kým se budete chtít stát. NPC postavy zase disponují mnohem chytřejší umělou inteligenci pro navigaci v prostoru a ve hře se objeví i jídlo.

Různých změn doznal bojový systém vystavěný okolo čtyř různých výpadů. Vedle nadpřirozených sci-fi schopností, mušket a luku budou zdejším identifikačním znamením velká brnění a meče. Poprat se samozřejmě opět půjde i na blízko za pomoci účinných komb, přičemž monstra lze blokovat krytím a někdy vám mohou asistovat parťáci.

Tři DLC pro Risen 3??

Budou pokračovat Piranha Bytes v sérii Risen, nebo se vrátí zpět ke Gothicu? To je otázka, která nás zajímá již nějaký ten pátek - doposud nebyla ona tajemná hra oficiálně představena. Dohadů a teorií jsou plná fanouškovská fóra, jestli však můžeme říct, vše vypadá více na pokračování série Risen – fanouškové totiž objevili na stránkách steamdb.info, které prostřednictvím svých účtů poskytují rozhraní pro databázi společnosti Steam software Valve, přístupy na tři DLC pro Risen 3. Tyto obsahy, očíslované číslicemi 4 – 6, byly do přehledu přidány 19. srpna 2013.

Jak to nakonec celé dopadne, si musíme ještě nějakou tu chvíli počkat.Risen 3 Blazing oceans ??

Před pár dny se na Facebookových stránkách společnosti Dluxe media objevila informace, podle níž tato externí společnost pracovala na ozvučení nově vyvíjené hry Risen 3 s podtitulem "Blazing oceans". Jelikož však vývojové studio Piranha Bytes a ani vydavatelská společnost Deep Silver do té doby pořád nic oficiálně neoznámili, bylo toto prohlášení dnes stáhnuto. Manažer Piranha Bytes Michael Rüve se k této skutečnosti vyjádřil tak, že on s nimi žádnou smlouvu neuzavřel, což v podstatě ale nevylučuje, že by tuto smlouvu s nimi nemohli uzavřít právě vydavatelé Deep Silver.

Spekulací se začíná množit, dle všeho bude v průběhu začátku letošního roku oznámeno, na jakém projektu se pracuje. Zda to bude opravdu Risen 3, pokračování série Gothic nebo zcela nová hra zatím necháme na vás. Všichni si však budeme muset počkat na oficiální představení.
1 | ... | 4 | Strana 5


Archiv novinekGothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist