Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Zobrazení novinky

Risen 3 - Limitovaná edice Shadow Lord

Deep Silver, oficiální vydavatel hry Risen 3: Titan Lords, ve spolupráci s internetovým obchodem Amazon.de oznámili, jak bude vypadat nejdražší edice této hry – Limitovaná edice Shadow Lord. Pokud se pro ni rozhodnete, musíte si ji objednat právě přes výše uvedený obchod, jelikož se u nás nejspíše nebude prodávat (neobjevily se informace, které by toto vyvracely). Cena této edice byla stanovena na 99,99 EUR, což je v přepočtu zhruba 2750 Kč. A co vlastně bude edice obsahovat? Celý soupis si můžete přečíst zde:

Kovová krabice s Risen 3 DVD, Risen 3 Soundtrack CD, 3x bonusový herní obsah (Mlžný ostrov, Skřítkův mor, zbroj dobrodruha), barevný rozšířený manuál, almanach o Risen universu (pevný obal), karty s artworky, oboustraný plakát, herní mapa Risen 3, herní obal bez log..
A aby byla dnešní novinka kompletní, přeložili jsme pro vás další z řady oficiálně představených monster z Risen 3 - nyní se jedná o Mrchožrouta. Článek jako vždy naleznete v sekci Bestiář v levém menu.Gothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist