Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Návod - Detail úkolu

Úkol - Po Eldricovi se slehla zem
Anglický název: No sign of Eldric

Lokace: Svět
Zadá: Cyrus
Kapitola: 2

Po splnění úkolu Searching the druid's hut vám Cyrus řekne, že Eldrica musíte najít. Vraťte se od Eldrikovy chatrče s kopce na jih k lovecké chatrči, kde se poptejte lovkyně Jasmin. Ta druida neviděla, ale může vám nabídnout služby svého ochočeného vlka Rufa. Nejdřív od ní ale za 200 zlatých musíte vykoupit pár kůží. Poté si ještě musíte na svou stranu přiklonit samotného vlka, což uděláte tak, že mu dáte flák syrového masa (pokud nemáte, kupte od Jasmin).

Poté mu dejte očichat Eldricův rukáv, aby Rufo chytil stopu. Běžte za ním. Rufo vás postupně zavede k Eldricově chatrči, kde přiberte na cestu Cyruse (!!!), ke kamenu s druidovou holí, kterou seberte, až ke vstupu do chrámu. Ten je chráněn magickou bariérou. Klikněte na ni (animace, kdy ji hrdina "otestuje") a pak promluvte s Cyrusem. Ten vám dá tři svitky kouzla, které lze použít na odstranění červené bariéry.

Použijte kouzlo a spolu s Cyrusem se vydejte do nitra chrámu, kde se střetnete s lizardmany. V první místnosti s třemi dalšími chodbami se dejte doprava, kde v truhle najdete mapu chrámu, která se vám může hodit. Poté se ze zmíněné místnosti dejte prostřední chodbou až na velké prostranství. Dejte se vlevo k propasti a přední zahněte do "domu" vpravo, kde sejměte Watchmana, který u sebe má klíč k celám. V úplně poslední cele v prvním patře najdete ogra Dorka.

Osvoboďte jej a on vám na oplátku řekne, že Eldric bude pravděpodobně vězněn za velkou branou v tajné místnosti dosažitelné pouze přes tajný spínač v jednom z železných kruhů. A je to opravdu tak, jedná se o kruh napravo za velkými vraty. Zatáhněte za něj a přímo za vámi se otevře přístup do tajné místnosti. Vyřiďte kněze, který se tam poflakuje (má teleport), a pákou otevřete celu s Eldricem. Promluvte s ním, čímž je tento úkol splněn.

Navazující úkol: Get the damaged disc from Cyrus

Odměna:
500 zkušeností
Gothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist