Risen fansite - návody, novinky, wallpapery, screenshoty, tipy a triky
r1 r2 r3 fórum

Doplňky a sběratelské předměty

Na této stránce si můžete přečíst informace o všemožných doplňcích k Risen 3, jakými jsou například sběratelské předměty.

Figurka Pána Stínů

Pán Stínů

Od nápadu k Pánu Stínů - Risen 3: Titan Lords Limited Shadow Lord Edition

Pokud chce člověk dosáhnout něčeho velkého, nepodaří se mu to ze dne na den. Na začátku máte v hlavě tak možná rychlou představu či myšlenku, která se může lehce vypařit. Pokud ji ovšem ale pevně uchytíte, můžete ji rozvíjet. Dáte hlavu dohromady s ostatními kolegy a začínáte utvářet první vize.

Tak nějak to mohlo být i v případě postavy Pána Stínů, který se ukrývá v Limitované Shadow Lord edici Risen 3: Titan Lords. Jeho podoba je částečně duch, částečně démon a částečně mág, což z něj dělá jednoho z nejnebezpečnějších protivníků ve hře. Tak alespoň zní teorie. Převést tyto myšlenky na tělesnou podobu není nic snadného. Hráči by měli pociťovat strach či hrůzu, což musí být vzato vpotaz během procesu návrhu a vývoje.

Na našem obrázku pak můžete vidět, kolik péče a lásky pro detail se skrývá v každé figuře Pána Stínů. Začíná to prvotní kresbu. Na papíře tak vzniká první vizuální dojem lorda ze světa stínů. A ačkoli tato strašitelná bytost existuje zatím pouze na papíře, jedno je jasné: Pustit se s ní do křížku, to vyžazuje opravdovou odvahu!

Dalším krokem je převod do počítačové grafiky. Čisté zlo, tato bestie. Jeho magické útoky jsou různorodé, a pokud se obdrží nějaké rány od hrdiny, prostě a jednoduše si od nebojácného dobrodruha nějakou tu životní sílu vezme zpět. U monitorů neúnavně pracují 3D grafici, aby jeho zevnějšek byl tak hrůzostrašný a mocný, jak jen to je možné. Nakonec si monstrum nachází cestu až do hry. Hráči tím tak získali vynikajícího protivníka, se kterým se mohou poměřovat.

Ještě ovšem chybí poslední krok! Hráči Shadow Lord edice Risen 3: Titan Lords nechtějí potkat "svého" Pána Stínů pouze na obrazovkách, ale také u sebe doma, například na prominentní polici nad monitorem. Sběratelská figurka projde množstvím vynalezavých rukou, aby získala požadovaný vzhled. V předposledním kroku dochází k výrobě hliněného modelu, která je nakonec obarvena a ozdobena, čímž dostává zelenou na své cestě do závěrečné produkce v podobě vysoce kvalitní pryskyřice. Pak už je malý pán se svými hrdými 19 centimetry na cestě. Běda tomu, kdo ho nechá bez dozoru!

Risen 3: Titan Lords Shadow Lord edici je aktuálně oznámena pro německý trh. Zda bude předmět k dispozici i v českých obchodech, zatím nebylo oznámeno.
Gothicz.net | Gamefan.cz | © Kamil Krásný & Paulie & Jémák 2007-14 TOPlist